Skip links

Våra medarbetare är alla ense om att driva en advokatbyrå utifrån tre kärnvärden: kundnytta, delaktighet och trivsel.

Våra medarbetare är alla ense om att driva en advokatbyrå utifrån tre kärnvärden: kundnytta, delaktighet och trivsel.

BESÖKSADRESS
Skeppsbron 32, 111 30 Stockholm

JOBBA HOS OSS
Har du drivkraften och intresset att bli en riktigt skicklig advokat inom våra rättsområden kanske vi har en framtid ihop?

KONTAKTA OSS

Amir Mohseni

Partner/Advokat

amir.mohseni@br-a.se

Carl Bokwall

Partner/Advokat

carl.bokwall@br-a.se

Claire-Anitha Antonopoulos

Kontorsassistent

claire.antonopoulos@br-a.se

Erik Sollenberg

Biträdande jurist

erik.sollenberg@br-a.se

Emil Fahlén Godö

Advokat

emil.fahlen-godo@br-a.se

Helena Selander

Advokat

helena.selander@br-a.se

Josefine Johansson Cavalera

Biträdande jurist

josefine.johansson.cavalera@br-a.se

Lina Håkansson Kjellén

Advokat

lina.hakansson@br-a.se

Maria Hagberg

Kontorschef

maria.hagberg@br-a.se

Per-Owe Arfwedson

Partner/Advokat

per-owe.arfwedson@br-a.se

Olle Rislund

Partner/Advokat

olle.rislund@br-a.se

Sarah Granberg

Biträdande jurist

sarah.granberg@br-a.se

Sebastian Wiik

EU-Advokat

sebastian.wiik@br-a.se